Találatok száma: 11


Media-Tech Video Grabber

Media-Tech Video Grabber

Garancia: 36 hónap
3 740 Ft (nettó)
4 750 Ft
TP-Link MC220L 1000M media konverter

TP-Link MC220L 1000M media konverter

Garancia: 36 hónap
5 315 Ft (nettó)
6 750 Ft
TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter

TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter

Garancia: 36 hónap
6 457 Ft (nettó)
8 200 Ft
TP-Link MC112CS single-mode 100M fiber conv.

TP-Link MC112CS single-mode 100M fiber conv.

Garancia: 36 hónap
6 457 Ft (nettó)
8 200 Ft
Mikrotik RouterBoard SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm

Mikrotik RouterBoard SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm

Garancia: 24 hónap
6 969 Ft (nettó)
8 850 Ft
TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Garancia: 36 hónap
7 756 Ft (nettó)
9 850 Ft
TP-Link MC100CM Multi SC fiber média konverter  Full-D

TP-Link MC100CM Multi SC fiber média konverter Full-D

Garancia: 36 hónap
7 756 Ft (nettó)
9 850 Ft
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

Garancia: 36 hónap
9 843 Ft (nettó)
12 500 Ft
TP-Link TP-MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter

TP-Link TP-MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter

Garancia: 36 hónap
9 843 Ft (nettó)
12 500 Ft
Mikrotik RouterBoard S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km

Mikrotik RouterBoard S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km

Garancia: 12 hónap
19 134 Ft (nettó)
24 300 Ft
TP-Link MC1400 14-slot-os média konverter 19" rack ház

TP-Link MC1400 14-slot-os média konverter 19" rack ház

Garancia: 36 hónap
57 598 Ft (nettó)
73 150 Ft
^