Találatok száma: 646


Digitus  CAT5e U-UTP Patch Cable 2m White

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 2m White

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 2m, White
Garancia: 12 hónap
236 Ft (nettó)
300 Ft
Digitus FO coupler, simplex, ST to ST, SM

Digitus FO coupler, simplex, ST to ST, SM

Garancia: 12 hónap
236 Ft (nettó)
300 Ft
Digitus FO coupler, simplex, ST to ST, MM

Digitus FO coupler, simplex, ST to ST, MM

Garancia: 12 hónap
276 Ft (nettó)
350 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Grey

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Grey

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, Grey
Garancia: 12 hónap
276 Ft (nettó)
350 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 7m Blue

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 7m Blue

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 7m, Blue
Garancia: 12 hónap
315 Ft (nettó)
400 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m White

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m White

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, White
Garancia: 12 hónap
315 Ft (nettó)
400 Ft
Digitus OS2 Installation cable 1m Black

Digitus OS2 Installation cable 1m Black

OS2, Installation cable, 1m, Black
Garancia: 12 hónap
315 Ft (nettó)
400 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Grey

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Grey

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Grey
Garancia: 12 hónap
315 Ft (nettó)
400 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Blue

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Blue

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1m, Blue
Garancia: 12 hónap
315 Ft (nettó)
400 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Black

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Black

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1m, Black
Garancia: 12 hónap
315 Ft (nettó)
400 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Green

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Green

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1m, Green
Garancia: 12 hónap
315 Ft (nettó)
400 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Grey

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 1m Grey

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 1m, Grey
Garancia: 12 hónap
354 Ft (nettó)
450 Ft
Digitus OS2 Installation cable 1m Black

Digitus OS2 Installation cable 1m Black

OS2, Installation cable, 1m, Black
Garancia: 12 hónap
354 Ft (nettó)
450 Ft
Digitus OS2 Installation cable 1m Black

Digitus OS2 Installation cable 1m Black

OS2, Installation cable, 1m, Black
Garancia: 12 hónap
354 Ft (nettó)
450 Ft
Digitus CAT5e F-UTP Patch Cable 0,5m Grey

Digitus CAT5e F-UTP Patch Cable 0,5m Grey

CAT5e, F-UTP, Patch Cable, 0,5m, Grey
Garancia: 12 hónap
394 Ft (nettó)
500 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Grey

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Grey

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, Grey
Garancia: 12 hónap
394 Ft (nettó)
500 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Black

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Black

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Black
Garancia: 12 hónap
394 Ft (nettó)
500 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Green

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Green

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Green
Garancia: 12 hónap
433 Ft (nettó)
550 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Red

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Red

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Red
Garancia: 12 hónap
433 Ft (nettó)
550 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Yellow

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,5m Yellow

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Yellow
Garancia: 12 hónap
433 Ft (nettó)
550 Ft
Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 1m Green

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 1m Green

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 1m, Green
Garancia: 12 hónap
433 Ft (nettó)
550 Ft
Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 0,25m Blue

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 0,25m Blue

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, Blue
Garancia: 12 hónap
433 Ft (nettó)
550 Ft
Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 0,25m Red

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 0,25m Red

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, Red
Garancia: 12 hónap
433 Ft (nettó)
550 Ft
Digitus CAT5e SF-UTP Patch Cable 0,5m Blue

Digitus CAT5e SF-UTP Patch Cable 0,5m Blue

CAT5e, SF-UTP, Patch Cable, 0,5m, Blue
Garancia: 12 hónap
433 Ft (nettó)
550 Ft
Digitus CAT5e SF-UTP Patch Cable 0,5m Yellow

Digitus CAT5e SF-UTP Patch Cable 0,5m Yellow

CAT5e, SF-UTP, Patch Cable, 0,5m, Yellow
Garancia: 12 hónap
433 Ft (nettó)
550 Ft
Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 0,5m Blue

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 0,5m Blue

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Blue
Garancia: 12 hónap
433 Ft (nettó)
550 Ft
Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 0,5m Red

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 0,5m Red

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 0,5m, Red
Garancia: 12 hónap
433 Ft (nettó)
550 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 2m Grey

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 2m Grey

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 2m, Grey
Garancia: 12 hónap
433 Ft (nettó)
550 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 2m Blue

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 2m Blue

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 2m, Blue
Garancia: 12 hónap
433 Ft (nettó)
550 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 2m Black

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 2m Black

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 2m, Black
Garancia: 12 hónap
433 Ft (nettó)
550 Ft
^